Koncert nepremenených šancí

Hráči Ľubotíc privítali na domácom ihrisku Chmeľov. Už od úvodných minút zatlačili domáci hostí do hlbokej defenzívy, no bez gólového efektu. Hosťujúceho brankára nedokázali z vyložených šancí prekonať Macej, Antony ani Bratko. Hostia pohrozili z brejkovej šance no strela Verešpeja nemala dostatočnú razanciu. Domáci sa dočkali gólu v 21. minúte, keď Antony napriahol z poza 16-tky a trafil presne k žrdi – 1:0. Po ďalšej nevyužitej tutovke Miša Bratka zobral zodpovednosť na seba Joščák a po úniku po  pravej strane pridal druhý gól domácich. Hostia odchádzali do kabín za stavu „iba“ 2:0, keď domáci strelci nemali svoj deň. Obraz hry sa nezmenil ani po polčasovej prestávke. Ľubotice ďalej búšili, no brankár hostí držal Chmeľovčanov nad vodou. Strelecké kopačky si v daný deň neobul hlavne Michal Bratko, ktorý ani v druhom polčase nevyužil ďalšie tri 100%-né šance. Najprv po úniku sám pred brankárom nedal, potom nastrelil domáceho Maceja, a nakoniec prehlavičkoval odkrytú bránu. To čo sa nepodarilo jemu, po rohovom kope dokázal stopér Olejník – 3:0. Do konca zápasu sa už nedokázali domáci ani hostia presadiť a tak sa zápas skončil zmierlivou prehrou Chmeľova 3:0. Najbližšie odohrajú domáci zápas v stredu, 8.mája, o 13:45 v Ľuboticiach, kde privítajú druhého ašpiranta na postup – Radatice.