Rezerva ľubotíc jesenným majstrom III.A triedy

Na prvenstvo  si brúsili zuby až štyri mužstvá (Šarišské Bohdanovce, Ľubotice B, Radatice a Ličartovce). Nakoniec sa z prvej priečky tešia futbalisti  Ľubotíc B, ktorí aj svoj posledný zápas presvedčivo zvládli a tak im môžeme k  titulu pogratulovať.

Aj napriek tomu, že Dulová Ves  nie je ľahkým súperom poradila si ňou  rezerva Ľubotíc, bez väčších problémov. Už v úvode načal „guľvasanov“  Macej, ktorý strelil do ich siete celkom štyri góly (tretí a štvrtý v  priebehu dvoch minút),  piaty  pridal ešte  Zorský.

Radatice s cieľom udržať sa na vedúcich pozíciách nenechali rovnako nič na náhodu, preto sa Kokošovce  nezmohli na žiaden odpor a prehrali tam rozdielom triedy. Domáci tím  zásluhou tejto výhry obsadil druhé miesto.

Rovnako aj Ličartovce v derby s  Lemešanmi mali zápas pod kontrolou a  viedli už 3:0, hosťujúci Petro znižoval až v úplnom závere stretnutia. Domáce mužstvo si tak zabezpečilo peknú  tretiu priečku.

Šarišským Bohdanovciam záver jesene vôbec  nevyšiel. Po ôsmich výhrach v rade  za sebou v dvoch posledných kolách nepochopiteľne  prehrali. Ich slabšiu formu využila aj domáca Ruská Nová Ves, ktorá im uštedrila  debakel. V Bohdanovciach nebude zrejme všetko s „kostolným poriadkom“, čosi môže naznačovať aj  ich neskorí príchod na tento „majstrák“. Hustá atmosféra v tíme vyústila až do  vykázania  vedúceho mužstva hostí  z lavičky, tesne pred koncom zápasu.

Zaujímavý zápas sa odohral tiež v Tulčíku, kde hostia zo Svinie boli celkom blízko zisku svojich  prvých jesenných bodov. V 50.minúte už druhým gólovým zásahom Macejka zvýšili na 1:2, no desať minút pred koncom stretnutia domáci Jílek vyrovnal. To nebolo ešte všetko,  veľmi ich zarmútil aj Tomášik a zobral im štyri minúty pred koncom  ten vytúžený bod.

V súboji dvoch tímov z úplného chvosta tabuľky jediný gól Keresteša rozhodol o zisku troch bodov pre Chmeľov. Ich súper  z Rokycan zostal na troch bodoch,  no celú jeseň hral na ihriskách súperov,  takže jar by mala byť pre neho oveľa  úspešnejšia.