Strelecké hody

Napraviť chuť po domácej remíze s Radaticami si chceli Ľubotičania u posledného mužstva tabuľky – Svini. Už prvé minúty ukázali priepastný bodový rozdiel medzi týmito mužstvami, keď v 10. minúte vyhrávali hostia už 2:0 po góloch Lopačeka a Antonyho. Do polčasu stihol aktívny Antony zavŕšiť hattrick a tak hráči odchádzali do kabín za stavu 0:4 pre hostí. Ani v druhom polčase Ľubotice nepripustili žiaden obrat, hoci domáci si vytvárali šance hlavne z protiútokov. Náskok favorita postupne narastal,  keď do streleckej listiny sa zapísali aj Mišo Lukáč, Rišo Hudák, Majo Sajdák aj striedajúci Rišo Šimko. Domáci mohli byť radi že sa zápas neskončil aj dvojciferným rozdielom, hostia hrali toľko, koľko potrebovali a šetrili sily do ďalších dôležitých zápasov.

Svinia – Ľubotice „B“  0:8 (Antony 3, Šimko, Hudák, Lopaček, Lukáč, Sajdák)