ZÁPAS 1. KOLA III.A triedy: FK Drienov - TJ Sokol Ľubotice B 1:3 (1:0)

V šlágri kola sa na mokrom teréne hral od začiatku kombinačný futbal z jednej strany na druhú. Mužstvá hrali tento dôležitý zápas veľmi opatrne, lebo nikto nechcel inkasovať. Hralo sa väčšinou od šestnástky po šestnástku s ojedinelými strelami z väčších vzdialeností. Prvý polčas zaujala hlavne hlavička osamoteného útočníka domácich, ktorá našťastie skončila mimo brány a na opačnej strane zahodená tutovka Antonyho, keď odrazenú loptu netrafil ideálne a ta preletela tesne vedľa ľavej žrde. Keď už sa zdalo že prvý polčas skončí bezgólovou remízou, tak domáci v 45. minúte zužitkovali nariadený priamy kop a gólom do šatne sa ujali vedenia 1:0. Druhý polčas začali aktívnejšie hostia z Ľubotíc. V 53. minúte po faule na prenikajúceho Antonyho nariadil rozhodca pokutový kop, ktorý s prehľadom premenil P.Joščák a vyrovnal na 1:1. Domáci sa z inkasovaného gólu ani poriadne nespamätali a už o minútu neskôr vyberali loptu so svojej siete druhýkrát. Po presnom centri sa gólovou hlavičkou do streleckej listiny zapísal Lopáček 1:2. V nasledujúcich minútach sa tvrdo bojovalo o každú loptu v strede ihriska. V 73. minúte definitívne zlomil odpor domácich Šimko, keď využil zaváhanie domácej obrany a krížnou strelou nedal brankárovi žiadnu šancu 1:3. Drienov sa snažil ešte aspoň skorigovať, no na zaslúženom triumfe Ľubotíc 1:3 sa už nič nezmenilo.