ZÁPAS 1. KOLA III.A triedy: TJ Sokol Ľubotice B - FC Ličartovce 4:2 (0:1)

Prvý polčas sa niesol v slabšom tempe a hráči sa dostávali do šancí len sporadicky. Omladený káder domácich sa viac menej len zohrával a často viazla kombinácia. Napriek tomu si dokázali vypracovať tutovku, ktorú Bratko nedokázal využiť. Keď už sa zdalo že mužstvá pôjdu do šatní za bezgólového stavu, tak sa hostia po neodvrátenom centri ujali vedenia 0:1. Čo sa Bratkovi prvý polčas, to si vynahradil v 55.min. a presnou strelou vyrovnal na 1:1. Domáci aj naďalej útočili a netrvalo ani 5 minút a zásluhou Šoltésa sa ujali vedenia 2:1. Ličartovce po dvoch rýchlych góloch sa nevedeli dostať naspäť do tempa a hrali už len skôr nakopovaný futbal. Po takejto jednej centrovanej lopte si dezorientovaný domáci obranca strelil vlastný gól a v 74.min bolo opäť vyrovnané - 2:2. Šokovaný Ľubotičania vrhli všetky sily do útoku a vďaka striedajúcim hráčom Kalakaja a Maceja vydreli víťazstvo. Hlavne gól Maceja z 84.min. stál za to. Parádna strela asi z 20metrov skončila na prekvapenie všetkých v šibenici Ličartovského gólmana. Hráči Sokola sa predstavia najbližší zápas ešte nedávno piatoligových Radatíc, kde dúfajme potvrdia domáce 3 body.