ZÁPAS 11. KOLA III.A triedy: TJ Družstevník Rokycany - TJ Sokol Ľubotice B 2:3 (1:1)

Proti omladenému tímu z Rokycian sa zrodil podobne ako v predchádzajúcej sezóne iba najtesnejšie víťazstvo nášho tímu. Domáci sú túto sezónu veľkým prekvapením, keďže už po 10 kolách získali dvojnásobný počet bodov ako za celú minulú sezónu. Od začiatku mal zápas predpokladaný scenár. Kým náš tím začal ofenzívne, domáci sa sústredili na pozorné bránenie s ojedinelými protiútokmi. Po jednom takomto protiútoku nasledoval rohový kop, ktorý naši hráči nedokázali upratať do bezpečia a Rokycany sa prekvapujúco ujali vedenia 1:0. V tomto zápase ako to už  býva zvykom sme znova zahodili viacero gólových šancí. Presne 276. minút trvali Ľubotické gólové suchoty, kým ich v 31. minúte neukončil Hudák vyrovnávajúcim gólom na 1:1. A keď aj v závere polčasu ostali viaceré šance nevyužité, do šatní sme odchádzali iba za remízového stavu. V 70. minúte misku váh priklonil na našu stranu svojím druhým gólom v zápase Hudák 1:2. Aj naďalej sme pokračovali v zahadzovaní šancí a tak sa potvrdilo známe pravidlo: Nedáš - dostaneš a domácim sa opäť po rohovom kope podarilo vyrovnať 2:2. O osude zápasu napokon rozhodla 81. minúta. K rohovej zástavke si postavil loptu Šimko a svojou treťou gólovou prihrávkou zápasu našiel voľného M.Harčára, ktorí rozvlnil sieť za domácim brankárom 2:3.