ZÁPAS 16. KOLA III.A triedy: FC Ličartovce - TJ Sokol Ľubotice B 1:1 (0:1)

Úvodné spoznávanie mužstvá vynechali a hneď od začiatku začali hrať ofenzívny futbal. Prvý polčas patril Ľubotickým futbalistom, ktorí hrali s podporou vetra a vpredu boli aktívnejší. Obrovské šance si Sokol vypracoval hneď v úvode stretnutia, ale Bratko a ani Macej svoje tutovky nevyužili. V 20. minúte po štandardke poslal strieľaný center z pravej strany do šestnástky Sajdák a po chybe domáceho gólmana skončila lopta v sieti 0:1. O pár minút neskôr sa núkala šanca aj domácim, po nedorozumeniach v Ľubotickej obrane, ale obrovskú šancu domácich kryl brankár Fatula. Do prestávky už diváci nič zaujímavé nevideli a tak hostia išli do šatní s jednogólovým náskokom. Po zmene strán v druhom polčase boli aktívnejší domáci a v 70. minúte dokonale vyžili podporu vetra, keď nádhernou strelou azda z 30 metrov vyrovnali na 1:1. Na ihrisku sa poriadne rozfúkalo a hostia prakticky nemohli hrať lopty po vzduchu smerom dopredu. Napriek tomu si vypracovali ešte jednu gólovú šancu, keď samostatný nájazd Bratko aj s prispením faulu domáceho obrancu nezakončil. V závere zápasu mali šancu domáci, avšak aj tá ostala nevyužitá. Oba tímy si tak nakoniec body rozdelili.