ZÁPAS 17. KOLA III.A triedy: TJ Sokol Ľubotice B - TJ Budovateľ Š.Bohdanovce 4:0 (0:0)

Ľubotičania od úvodných sekúnd prevzali opraty zápasu do svojich rúk. V prvých minútach sa síce kombinačne trochu hľadali, no potom sa začali dostávať do šancí a ohrozovali bránku hostí. Tlak domácich narastal a viacero sľubných šancí ostalo nevyužitých a tak mužstvá odchádzali do šatne za nerozhodného stavu. Aj po zmene strán sa hralo prevažne na polovici Bohdanoviec. Úvodný presný zásah napokon priniesla až 50. minúta, keď po presnom centri otvoril skóre hlavičkou Polačok 1:0. Druhý gól nenechal na seba dlho čakať a hneď v 57. minúte zvýšil z voleja Kormaník 2:0. Po dvoch rýchlych góloch sa už hostia nezmohli na žiadny odpor a o zápase bolo prakticky rozhodnuté. Domáci aj naďalej tlačili svojho súpera, avšak množstvo nepresností v zakončení boli hlavnou príčinou že stav sa menil už iba 2 krát. Tretiu gólovú radosť pre domácich fanúšikov pripravil v 72. minúte Lopáček, ktorý tak svoj dobrý výkon korunoval gólom 3:0. V 85. minúte spečatil zaslúžený triumf domácich po rýchlom brejku Sajdák 4:0 a po konečnom hvizde rozhodcu sa mohli tešiť zo zisku troch bodov.