ZÁPAS 18. KOLA III.A triedy: FK Drienov - TJ Sokol Ľubotice B 3:2 (2:1)

Domáci hnaní výbornou kulisou od začiatku  začali ohrozovať hosťujúcu bránku. Hneď prvú vážnejšiu šancu už v 6. minúte po rýchlom protiútoku dokázali premeniť a dostali sa do vedenia 1:0. Po inkasovanom góle sa prebrali aj hostia a viac krát nebezpečne pohrozili. Vyrovnanie priniesla 26. minúta, keď nariadený priamy kop azda z 35 metroch zužitkoval Šimko 1:1. Keď už sa zdalo že mužstvá pôjdu do šatní za nerozhodného stavu, prišla 39. minúta a vďaka nedorozumeniu medzi Ľubotickým stopérom a brankárom sa po vlastnom góle domáci opäť dostali do vedenia 2:1. Do druhého polčasu sme stavili všetko na útočnú kartu, keďže iba víťazstvo nás mohlo udržať aj naďalej v hre o postup. Ale ako v prvom, tak aj v druhom polčase sme nezačali dobre a už v 49. minúte z priameho kopu domáci zvýšili na 3:1. V 70. minúte Polačok ideálne vysunul Antonyho a ten ponúknutú šancu rutinérsky premenil a nedal domácemu brankárovi žiadnu šancu 3:2. A aj keď sa naši ešte v dramatickom závere všetkými silami snažili o vyrovnanie, súdené im to nebolo a tak sme sa z Drienova vrátili  bez bodu.