ZÁPAS 19. KOLA III.A triedy: TJ Sokol Ľubotice B - Kométa Prešov 2:2 (1:1)

Takmer celá úvodná polhodina zápasu priniesla iba minimum vzruchu pred oboma bránami. Domáci pohrozili Bratkom, ale jeho obrovskú šancu gólman Kométy bravúrne zneškodnil. V 30. minúte po zbytočnej strate lopty sa k zakončeniu dostali hostia a hneď z toho bol gól. Strelu z diaľky ináč skvele chytajúci Purdáš neudržal a útočník hostí pohotovo dorazil loptu do siete 0:1. Z vedenia sa ale tešili iba tri minúty. Po nakrátko zahranom rohu napriahol z rohu šestnástky Šurín a presnou strelou vyrovnal 1:1. Úvod druhého dejstva opticky patril hosťom. V 59. minúte po rýchlom brejku sa dostal útočník hostí až pred osamoteného brankára a poslal hostí opäť do vedenia 1:2. Hra ožila a šance sa striedali na oboch stranách. Vyrovnanie priniesla 69. minúta, Sajdák vybojoval loptu od súperovho obrancu a svoj samostatný nájazd z polovice ihriska premenil 2:2. Po strelenom góle sa na ihrisku aj s prispením zlých verdiktov rozhodcu viac iskrilo ako hralo futbal. Hostia následne dohrávali len v desiatich a domáci nekopali odpískanú penaltu. Ľubotický priaznivci sa 5. minút pred koncom dočkali vytúženého gólu, ale pre ofsajd sa radovali predčasne. V závere zápasu mali ešte šancu hostia, ale gólman Purdáš nás podržal a oba tímy si tak po remíze body rozdelili.