ZÁPAS 2. KOLA III.A triedy: TJ Sokol Ľubotice B - FC Ličartovce 4:1 (1:0)

V 2.kole sa hral zaujímavý zápas v nedeľu dopoludnia v Ľuboticiach. Domáca rezerva si nenechala ujsť možnosť pripísať si po zápase s Ličartovcami ďalšie tri body. No víťazstvo nad Ličartovcami sa nerodilo ľahko. Ľubotice vyhrávali polčas zásluhou pohotovej dorážky  Hudákom. Hostia v 55.min. zrovnali skóre na 1:1.Vydarenou krížnou strelou sa blysol Anguš.  Bola to dovtedy  úplne vyrovnaná partia. Potom sa šťastie usmialo na domáci kolektív. V 73. minúte z ostrého uhla s dávkou obrovského športového šťastia zvýšil na 2:1 Sajdák - hosťujúci brankár zrejme aj v spánku z nedele na pondelok rozmýšľal, ako mohla lopta tak poskočiť pred päťkou. O niekoľko minút neskôr  prišla penalta - Olejník s jej realizáciou nemal problémy a bolo vymaľované 1:3. Definitívnu podobu skóre rušného zápasu stanovil v 86. minúte po dorážke do prázdnej brány Franc.