ZÁPAS 21. KOLA III.A triedy: ŠK Chmeľov - TJ Sokol Ľubotice B 1:4 (1:0)

V druhom vzájomnom zápase našich futbalistov proti Chmeľovu v tejto sezóne sa z víťazstva tešil náš tím, ktorému sa z viacerých sľubných šancí hlavne v druhom polčase podarilo gólovo premeniť iba štyri. Súboj dvoch mužstiev z opačných koncov tabuľky v chladnom a daždivom počasí veľa futbalovej krásy nepriniesol. Prvý polčas po slabom výkone sme prehrali nešťastným gólom z 15minúty 1:0. Po zmene strán sa obraz hry zmenil o 180 stupňov a Ľubotičania dominovali čo potvrdili aj gólovo. V 55. minúte svoje gólové suchoty ukončil Bratko1:1. Neubehlo ani desať minút a skóre sa opäť menilo hneď dvakrát. Už o 3. minúty neskôr z priameho kopu dostal Sokol do vedenia Sajdák 1:2 a o ďalších 8. minút zvýšil Polačok na 1:3. V 82. minúte spečatil zaslúžený triumf hostí priamo z rohu svojím druhým gólom Sajdák 1:4.