ZÁPAS 23. KOLA III.A triedy: TJ Družstevník Tulčík - TJ Sokol Ľubotice B 0:4 (0:1)

Zápas proti celku z Tulčíka, ktorý na domácej pôde túto sezónu ešte neprehral, predznamenával že sa bude jednať o ťažký zápas. Hostia sa po kombinačných akciách dostávali pred bránku súpera. Vypracovali si množstvo šancí, z ktorých sa im podarilo šesť premeniť, ale pre ofsajd dva z nich neboli uznané. Aj napriek celkovému vysokému skóre to po polčase na debakel ani zďaleka nevyzeralo, keďže mužstvá išli do šatní za stavu 0:1. Autorom gólu bol po strele z poza šestnástky Lopáček. Domáci viac krát vystrašili Ľubotického gólmana, hlavne zo štandardných situácií, ktoré aj s prispením pozorných obrancov nakoniec neskončili gólom. Po zmene strán bol Sokol v úvode druhého polčasu aktívnejší. Už po troch minútach hry parádnou strelou vymietol šibenicu Kvočka 0:2. Ďalší gól na seba nenechal dlho čakať a v 50. minúte zvyšoval Sajdák na 0:3. V 70. minúte osud stretnutia spečatil svojim druhým gólom Lopáček 0:4. Týmito gólmi Ľubotičania ukázali stúpajúcu formu, ktorá dúfajme vydrží do konca sezóny. Len škoda že neprišla o niečo skôr, mohlo to vyzerať v tabuľke oveľa lepšie.