ZÁPAS 24. KOLA III.A triedy: TJ Sokol Ľubotice B - FK Lemešany 2:0 (2:0)

Ľubotičania od úvodných sekúnd prevzali opraty zápasu do svojich rúk. V prvých minútach sa síce kombinačne trochu hľadali, no potom sa začali dostávať do šancí a ohrozovali bránku hostí. Lemešany prekvapujúco hrali ofsajd systém s ktorým si domáci často krát nevedeli dať rady. Tlak domácich narastal a viacero sľubných šancí ostalo nevyužitých. Úvodný presný zásah napokon priniesla 22. minúta, keď sám zoči-voči brankárovi hostí sa ocitol Sajdák a tvrdou strelou otvoril skóre 1:0. Druhý gól nenechal na seba dlho čakať a v 31. minúte zvýšil Hudák na 2:0. Hostia pár krát pohrozili z rýchlych brejkov, ale domáci brankár Baran si udržal čisté konto. A tak po prvom polčase do šatne odchádzali spokojnejší domáci hráči. Aj po zmene strán sa hralo prevažne na polovici Lemešian, ale aj napriek množstvu 100% šancí sa nám už skórovať nepodarilo.