ZÁPAS 25. KOLA III.A triedy: TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - TJ Sokol Ľubotice B 2:2 (0:1)

Domáci hnaní výbornou kulisou v prípade víťazstva by mali postupovú definitívu, ale za súpera mali Ľubotice B hrajúce v dobrej forme. Prvý polčas patril jednoznačne hosťom, ktorý sa ujali vedenia už v 13. minúte. Ďalekonosnou strelou aj s prispením vetra otvoril skóre najlepší hráč na ihrisku Lopáček 0:1. Domáci hrozili iba z vymyslených štandartiek, ktoré im vypracoval slabo pískajúci rozhodca Kvašňák. Po prestávke domáci nastúpili ako vymenení a v priebehu desiatich minút otočili skóre vo svoj prospech 2:1. Aj keď druhý gól dosiahli Šarišania z jasného ofsajdu rozhodca ho „prekvapujúco“ uznal a za protesty ako bonus vylúčil hráča hostí. Keďže sa ani hostia nechceli zmieriť s prehrou tak niekoľko krát  pohrozili najme z rýchlych brejkov. Zaslúženého vyrovnania sa napokon dočkali v 82. minúte po chybe domáceho brankára, ktorému vypadla lopta z rúk a následne fauloval Ľubotického hráča pred opustenou bránou. Nasledovala červená karta a pokutový kop. Loptu si na biely bod postavil Macej a s prehľadom vyrovnal na konečných 2:2. V závere už ani jedno mužstvo nedokázalo streliť víťazný gól, takže domáci museli oslavy postupu odložiť do Chmeľova a hostia šnúru bez prehry natiahli na 6 zápasov.