ZÁPAS 3. KOLA III.A triedy: TJ Budovateľ Š.Bohdanovce - TJ Sokol Ľubotice B 1:3 (0:0)

V treťom zápase v tejto sezóne sa opäť z víťazstva tešil náš tím, ktorému sa z viacerých sľubných šancí hlavne v druhom polčase podarilo gólovo premeniť iba tri. Súboj dvoch mužstiev z opačných koncov tabuľky v krásnom slnečnom počasí veľa futbalovej krásy nepriniesol. Viacero sľubných šancí na oboch stranách ostalo nevyužitých a tak mužstvá odchádzali do šatne za nerozhodného stavu. Po zmene strán sa obraz hry zmenil o 180 stupňov a Ľubotičania dominovali čo potvrdili aj gólovo. Úvodný presný zásah napokon priniesla až 66. minúta, keď krížnou strelou otvoril skóre Šimko 0:1. Zvýšiť vedenie Ľubotíc mohol Lopáček, keď po chybe domáceho gólmana nepochopiteľne zahodil nemožné a prekopol prázdnu bránu. Ubehlo presne desať minút a skóre sa opäť menilo hneď dvakrát. V 74. a 76. minúte zásluhou dvojice striedajúcich hráčov Franca a Maceja, ktorý po krátkom pobyte na ihrisku dokázali skórovať. V závere stretnutia sa skóre menilo ešte raz, ale tento krát na opačnej strane a domácim sa podarilo znížiť na konečných 1:3.