ZÁPAS 4. KOLA III.A triedy: TJ Sokol Ľubotice B - Kométa Prešov 1:2 (0:1)

Ľubotičania, ktorí v predchádzajúcich troch zápasoch bodovali vždy naplno, vstúpili do stretnutia ospalo a v ich hre absentoval najmä lepší pohyb. Aj napriek tomu domáci mali hneď v úvode obrovskú šancu, keď ponúknutú tutovku ľahkovážne zahodil Hudák. Hostia sa ujali vedenia v 29. minúte. Po rohovom kope a zmätkoch v domácej obrane sa odrazená lopta dostala k útočníkovi Kométy a ten už nemal ju problém poslať do siete 0:1. Do druhého dejstva nastúpili domáci s odhodlaním zvrátiť nepriaznivý vývoj. V 65. minúte však vyšla hosťom rýchla akcia a presnou krížnou strelou zvýšili svoje vedenie na 0:2. Po viacnásobnom striedaní útočná snaha domácich trochu ožila. Iskierku nádeje vykresal domácim v 87. minúte striedajúci Kormaník, ktorý sa po peknom centri presadil hlavou 1:2. Domáci sa všemožne snažili o vyrovnanie a zatlačili hráčov Kométy na ich polovicu. Hostia však v závere umne ubránili svoje vedenie a tak si odviezli z Ľubotíc všetky 3 body.