ZÁPAS 5. KOLA III.A triedy: FK Lemešany - TJ Sokol Ľubotice B 0:2 (0:0)

Po prekvapujúcom zaváhaní v predchádzajúcom kole chceli Ľubotičania tento krát bodovať znova naplno. Na neutrálnej pôde v Drienove nastúpili proti omladenému tímu z Lemešian. Ľubotice hneď od úvodu zatlačili svojho súpera a vypracovali si niekoľko gólových príležitostí. Domácich však viackrát podržal skvele chytajúci brankár, ale aj nepresnosť na našich kopačkách. A tak do šatne mužstvá odchádzali za bezgólového stavu 0:0. Vstup do druhého polčasu mali lepší domáci a tento krát musel byť v strehu náš brankár T.Baran. Postupom času Ľubotice opäť prevzali opraty zápasu do svojich rúk a zatlačili súpera na ich polovicu. Gól priniesla až 72. minúta po rýchlom rozohraní faulu sa ocitol sám pred brankárom domácich Antony a nedal mu žiadnu šancu 0:1. Domáci sa z inkasovaného gólu ani poriadne nespamätali a v 76. minúte vyberali loptu so svojej siete druhýkrát. Rýchlonohý Franc unikol domácej obrane a nezištne prihral Šimkovi, ktorý pohodlne poslal loptu do prázdnej brány 0:2. Sokol získal pred peknou návštevou v Drienove tri body a vrátil sa v tabuľke opäť na vrchol.