ZÁPAS 6. KOLA III.A triedy: TJ Sokol Ľubotice B - TJ ŠM Dulova Ves 3:0 (0:0)

Úvodné dejstvo prinieslo iba málo futbalovej kvality. Úvodná polovica priniesla iba futbalový odvar. Aké-také vzrušenie prinášali štandardné situácie a zahodené tutovky domácich. Už ako tradične, tak aj v tomto zápase Ľubotice zapli naplno až v druhom polčase. Hneď po zmene strán opäť pohrozili domáci a v 47. minúte poslal odrazenú strelu od žrde naspäť do brány Macej 1:0. Domácich gól povzbudil a zatlačili svojho súpera na ich polovicu. V 50. minúte po ďalšej akcii domácich zastavili prenikajúceho Maceja obrancovia hostí iba za cenu faulu a rozhodca nariadil pokutový kop. Ten bezpečne premenil Olejník, keď gólmana z Dulovej poslal do opačného rohu a s prehľadom zvýšil na 2:0.Definitívnu podobu skóre zápasu stanovil v 84. minúte po dorážke svojím premiérovým gólom M.Joščák 3:0.