ZÁPAS 7. KOLA III.A triedy: ŠK Chmeľov - TJ Sokol Ľubotice B 1:5 (1:1)

V tomto zápase nám väčší problém robil krivý terén, ako hráči domáceho Chmeľova. Aj napriek tomu sa nám už v 10 minúte podarilo skórovať, keď zlé postavenie domáceho gólmana potrestal z priameho kopu Šurín 0:1. Z vedenia sme sa netešili dlho a domáci dokázali z rýchleho protiútoku vyrovnať 1:1. Ľubotice po inkasovanom góle zvýšili tempo hry a snažili sa opäť dostať do vedenia. Do polčasu to však bol už iba festival zahodených šancí hostí. Po zmene strán v 53. minúte musel napokon naším hráčom ukázať ako sa skóruje domáci obranca, ktorý si strelil vlastný gól 1:2. Neubehlo ani 5 minút a skóre sa menilo hneď dvakrát. Najskôr po rýchlej akcii sa do streleckej listiny zapísal striedajúci Sajdák gólom na 1:3 a v 58. minúte krásnou strelou zvýšil na 1:4 svojím druhým gólom Šurín. V závere stretnutia sa skóre menilo ešte raz, keď nariadený pokutový kop v nadstavenom čase premenil Šimko 1:5.