ZÁPAS 8. KOLA III.A triedy: TJ Budovateľ Š.Bohdanovce - TJ Sokol Ľubotice B 2:1 (0:0)

Šláger kola medzi tabuľkovým lídrom domácich Bohdanoviec a druhých Ľubotíc sa odohral za krásneho počasia pred početnou diváckou kulisou. Dôležitosť zápasu si uvedomovali hráči na oboch stranách a tá im asi zväzovala nohy. Úvodná polovica priniesla iba futbalový odvar. Okrem zahodenej tutovky po nacvičenom priamom kope hostí, ktorú spálil Šimko a Bratkovej strele zázračne vyškriabanej domácim gólmanom na žrď, sa nebolo na čo pozerať.  Aké také vzrušenie prinášali štandardné situácie, ale ináč to bol iba medzi-šetnástkový futbal. Po zmene strán sa domáci s chuťou pustili do svojho súpera. Neubehlo ani 5 minút (47.min a 49.min) a dvoma takmer na vlas rovnakými gólmi sa ujali vedenie 2:0. Na centrované lopty obrancovia Ľubotického béčka nereagovali a tak domáci diváci si po presných hlavičkách mohli zakričať gól hneď dvakrát. Po inkasovaných góloch hostia otvorili hru ale výraznejší tlak to neprinieslo. Hráči Bohdanoviec dobre bránili a viac krát nebezpečne pohrozili rýchlymi brejkmi. Vytúženého gólu sa hostia dočkali až v 90.minúte a tak im už ani neostával žiaden čas na prípadne vyrovnanie. Po rohovom kope sa hlavou presadil striedajúci Harčár, netradične hrajúci na poste útočníka. Tomuto zápasu by asi viac svedčala remíza, no domáci vďaka väčšiemu chceniu a bojovnosti získali všetky tri body a upevnili si svoje vedúce postavenie. Za zmienku stojí aj rozhodca Kunaj, ktorý zvládol tento duel  aj napriek tomu že nemal žiadneho asistenta.