ZÁPAS 8. KOLA III.A triedy: TJ Sokol Ľubotice B - TJ Družstevník Tulčík 1:2 (1:0)

Futbal sa nehrá na šance, ale na góly. Touto vetou sa dá zhrnúť zápas proti Tulčíku. Také množstvo nepremenených šancí aké mali Ľubotický hráči v tomto zápase sa len tak často nevidí. V 25. minúte sa domáci ujali vedenia zásluhou Šurína, ktorý ako jediný dokázal prekonať gólmana hostí 1:0. Známe nedáš – dostaneš sa splnilo do bodky. Najskôr v 48. minúte sa asi prvý krát dostali hostia za vlastnú polovicu a po samostatnom nájazde vyrovnali na 1:1. Po inkasovanom góle aj naďalej mali domáci hru vo svojich rukách, ale pokračovali v zahadzovaní šancí. Keď už sa zdalo že mužstvá si body rozdelia, prišla 89. minúta a priamy kop hostí asi zo 45 metrov skončil na prekvapenie všetkých za chrbtom domáceho brankára 1:2. Domáce Béčko tak dostalo poriadnu lekciu z efektívnosti, ale dúfajme že sa to už viac opakovať nebude.